Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
O nás

My jsme Click it


Ne Click-it (navzdory naší doméně) ani Click IT či nic jiného. Jen Click it.

Jsme parta studentů a bývalých studentů (VŠE, UK a ČZU) s obrovským zájmem o online marketing a vše s ním spojeným. Naším posláním je od začátku působení klubu (2014) vzdělávání (zejména studentům) v oblasti online marketingu a popularizace tohoto oboru. Pořádáním vzdělávacích akcí (přednášek a workshopů) a networkingových akcí, organizováním online-marketingových soutěží (GOMC, Sklik Studentská kampaň) a umisťováním studentů na stáže rozšiřujeme znalosti zájemců o digitální marketing a vytváříme kolem něj komunitu.
 

Click it je studentský klub se zaměřením na online marketing a zároveň vzdělávací platforma


Nyní působíme na třech pražských univerzitách, mezi Clickiťáky se tak najdou studenti z ČZU, UK a VŠE. Naší činností pomáháme nejen studentům poznávat online marketing, objevovat jeho kouzlo a rozvíjet dovednosti v této oblasti, ale také nalézt pracovní uplatnění.

K tomu nám pomáhají dobré vztahy s předními českými online marketingovými agenturami, freelancery, speakery a dalšími partnery. Právě ve spojení s nimi pořádáme během každého semestru přednášky pro širokou veřejnost, organizujeme vlastní série workshopů, pomáháme studentům získat stáže v agenturách z oboru a pořádáme networkingové večírky. Jsme nizisková organizace - právní forma zapsaný spolek.

Z naší historie

V roce 2014 jsme vznikli jako první studentský klub zaměřený na online v České republice. Zakládající členové patří nyní mezi absolventy VŠE. Naši činnost jsme v roce 2015 rozšířili na ČZU a od roku 2016 působíme také na UK.

naši členové

Lukáš Tisoň

Prezident klubu

Pracuju jako grafik ve Fragile a pro další klienty, k tomu studuji management na VŠE. Baví mě design, sneakers, apple, hudba, rád si zahraju fotbal.

Ivan Novák

Manažer pro rozvoj | UK

Jsem klikař (jakože PPC) a clickař. Pro klub vymýšlím co se dá - od spoluprací až po moji pozici. Když mi koupíš plzeň, řeknu toho víc.

Van Doan

PR

Jmenuji se Van, ale protože jsem malá, tak mi kamarádi říkají Minivan. Studuji mezinárodní obchod na VŠE a miluji všechno, co k mému oboru patří: jazyky, cestování, kulturu, politiku a byznys. Ve volném čase jsem občas gamer a občas princezna. Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budou vám ode mě chodit e-maily s láskou.

David Burianec

Exprezident klubu

Pracuji jako PPC specialista, což mě dost baví, protože se dostanu k dost zajímavých a komplexním kampaním, a taky se dozvídám všechny novinky ze světa online marketingu jako první. Určitě jste už někdy viděli reklamu, na které jsem spolupracoval. Ve volném čase rád zajdu na pivo, tomu se těžko říká ne.

Filip Nguyen

Přednášky UK

Rád tančím, fotím, piju (kávu), piju (pivo), čtu, běhám, chodím, dýchám. Mimoto studuju Marketingové komunikace a public relations na Univerzitě Karlově a pracuju v Online marketingové agentuře Fragile Media.

Gaby Sittová

Social Media & Content Guru

Gaby Sittová

Lukáš Běhounek

Přednášky / workshopy

Studuji na fakultě informatiky a statistiky VŠE. V současné době pracuji jako vývojář webové analytiky ve firmě Optimics. Největší hobby: cestování, počítače a létání.

Martin Vyvadil

Workshopy / přednášky

Martin Vyvadil

Veronika Wenigová

Přednášky UK / Copy

Jmenuju se Veronika a jsem tu, protože chci, aby si Click It získal své pevné místo i u nás na Karlovce. Studuju společenské vědy, psychologii a HR. Baví mě e-commerce, SEO, copywriting a přibližně milion dalších věcí. Miluju cestování a prý skvěle vařím.

Diana Zadáková

Social Media & Content Guru

Jsem studentka #VŠE, příležitostná #cestovatelka a vášnivá #pekařka, která ze všeho nejraději peče v onlajnu. Pracuju v agentuře eVisions, kde se věnuju socialu, contentu, PR a linkbuildingu a HR a vlastně trochu všemu. Pod pseudonymem Diana Ella vedu lifestylový blog, který stojí za to číst! Pokud jde o Click it, jsem přes socky. Tak lajkujte, sdílejte a Clickejte na naše příspěvky! :)

Ilona Bartošová

Head of ČZU

Jsem studentkou ČZU a v online marketingu mě nejvíce baví PPC a Youtube. Ve volném čase sportuji na prknech všeho druhu nebo cestuji s batohem. Také čtu populárně naučnou literaturu a sleduji dokumenty

Eva Čechovská

Exprezidentka

Studuji obor Management na Podnikohospodářské fakultě s vedlejší specializací Marketing. Ve svém volném čase ráda cestuji, sportuji, poznávám všechno možné a trávím čas s přáteli a rodinou. Click it pro mě znamená klub plný sklělých lidí s chutí na sobě pracovat, rozvíjet se, pomáhat ostatním a využívat možností, které nám škola nabízí, na maximum.

Kateřina Urbanová

Exprezidentka

Exprezidentka

Honza Chochol

Zakládající člen

S Click it-em jsem prakticky od začátku - když Johana s Tomem přišli s plánem založit studentskou organizaci, přišlo mi to jako super nápad, přidal se a mohl tak být už u dalších kroků přípravy i realizace. Dostal jsem šanci nastoupit do INBORNu Ondry Slámy, za mě top PPC agentura, se kterou jsme se po asi půl roce spojili s Adexpresem, který je ve skupině Dentsu Aegis.

Johana Adámková

Zakládající členka

Exprezidentka, zakládající členka

Tomáš Rathouský

Zakládající člen

Zakládající člen