Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
O nás

My jsme Click it


Jsme parta studentů a bývalých studentů (VŠE, UK a ČZU) s obrovským zájmem o online marketing a vše s ním spojeným. Naším posláním je od začátku působení klubu (2014) vzdělávání (zejména studentům) v oblasti online marketingu a popularizace tohoto oboru. Pořádáním vzdělávacích akcí (přednášek a workshopů) a networkingových akcí, organizováním online-marketingových soutěží (GOMC, Sklik Studentská kampaň) a umisťováním studentů na stáže rozšiřujeme znalosti zájemců o digitální marketing a vytváříme kolem něj komunitu.
 

Click it je studentský klub se zaměřením na online marketing a zároveň vzdělávací platforma


Nyní působíme na třech pražských univerzitách, mezi Clickiťáky se tak najdou studenti z ČZU, UK a VŠE. Naší činností pomáháme nejen studentům poznávat online marketing, objevovat jeho kouzlo a rozvíjet dovednosti v této oblasti, ale také nalézt pracovní uplatnění.

K tomu nám pomáhají dobré vztahy s předními českými online marketingovými agenturami, freelancery, speakery a dalšími partnery. Právě ve spojení s nimi pořádáme během každého semestru přednášky pro širokou veřejnost, organizujeme vlastní série workshopů, pomáháme studentům získat stáže v agenturách z oboru a pořádáme networkingové večírky. Jsme nizisková organizace - právní forma zapsaný spolek.

Z naší historie

V roce 2014 jsme vznikli jako první studentský klub zaměřený na online v České republice. Zakládající členové patří nyní mezi absolventy VŠE. Naši činnost jsme v roce 2015 rozšířili na ČZU a od roku 2016 působíme také na UK.

naši členové

Lukáš Tisoň

Team Leader

Van Doan

PR

Jmenuji se Van, ale protože jsem malá, tak mi kamarádi říkají Minivan. Studuji mezinárodní obchod na VŠE a miluji všechno, co k mému oboru patří: jazyky, cestování, kulturu, politiku a byznys. Ve volném čase jsem občas gamer a občas princezna. Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budou vám ode mě chodit e-maily s láskou.

Tereze Votýpková

Head of Přednášky

Daniel Path

Head of Workshopy

Natia Tisoňová Sekhniashvili

HR, Sociální sítě

Filip Nguyen

Ambasador na UK

Gaby Sittová

Fotografka

Martin Vyvadil

Workshopy / přednášky

Martin Vyvadil

Barbora Nováková

Sociální sítě, Newsletter

Aliona Kushnareva

Workshopy

<a href="">aaa</a>