Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Stáže pro studenty

Hledáš stáž v online marketingu?


POKUD ANO, JSI ZDE SPRÁVNĚ!

Slibovaný program stáží pro studenty je opět tady!  Po 2 letech jsme opět spojili síly s českým Googlem a připravujeme druhý ročník programu, ve kterém posíláme studenty na stáže do online marketingových Premier Google Partner agentur. Tak co, jdeš do toho s námi?

Máš bys zájem rozjet svoji kariéru v onlinu a využít tak co nejdřív skills nasbírané na našich workshopech? My ti pomůžeme! Ať už jsi v začátcích nebo už za sebou máš nějaké zkušenosti, nabízíme Ti možnost zapojit se do našeho programu a vybrat si agenturu, kam bys rád/a nastoupila na stáž. Přihlásit se do programu můžeš už teď, samotný nástup na stáž Tě čeká až během února - března. Budeš mít tedy dostatek času v klidu dokončit zkoušky a začít pracovat až se začátkem letního semestru.
 

Základní informace:

STÁŽISTA

Absolvoval/a jsi alespoň jeden náš workshop? Jestli ano, tak už jsi na půl v tom! Stážista by měl mít základy (online) marketingu, ale hlavně chuť se učit a posouvat se dál. Ani s juniorními znalostmi se nemusíš bát přihlásit se. Otevřené pozice budou určitě jak pro juniory, tak i pro ty, kteří již mají něco za sebou.

AGENTURA

Zapojené agentury jsou kromě našich partnerů i další Google PREMIER Partners. Máš tedy jistotu, že míříš do skvělé agentury. Hodně z nich se navíc podílí na našich workshopech, takže věř, že právě naše workshopáky k sobě chtějí a vědí, že mají dobrý základ. ;) 

FLEXIBILITA

Víme, že studuješ a na práci možná nemáš tolik času, kolik by si chtěl/a. A řekli jsme to i agenturám. Nemusíš se tedy bát, že budeš muset pracovat 40 hodin týdně. Naše doporučení oběma stranám je 10 - 20 hodin za měsíc. Počítáme s flexibilitou od stážistů a pochopením ze strany agenutry. Bude záležet hlavně na tom, jak se s agenturou dohodneš a jak to bude všem vyhovovat.

KDY, KDE A JAK

Nástup na stáž plánujeme přibližně na únor - březen. Stáž by měla trva přibližně 2 měsíce. Na stáž budeš chodit do kanceláří agentury. Home-office, na který se chceš právě zeptat, je také věc, kterou si budeš moct dohodnout. Půjde hlavně o Tvou domluvu s agenturou a o to, jak si vše nastavíte. Samozřejmě nechceme, abys pracoval/a zadarmo a přísluší Ti odměna. Na její výši se předem (před nástupem na stáž) domluvíte.

CO DÁL

2 měsíce v agentuře jsou za Tebou, ale Tobě se nechce pryč? SUPER! Kromě certifikátu od nás a bohatých skills od agentury dostáváš také možnost nastoupit. Vše je připraveno tak, že v případě spokojenosti oboustran, ve firmě zůstaneš. Není to ovšem podmínkou a Ty se můžeš svobodně vydat prozkoumat jiné vody onlajnu.

REGISTRACE

Tak na co ještě čekáš?! Přihlas se už teď a připrav se na rozjezd Tvé kariéry.
 

Chci na stáž

 

Jak to bude probíhat?

 1. Do 11.1. máš možnost přihlásit se do programu a promyslet si, jaká pozice by pro tebe byla zajímavá.
  Stejně tak se budou přihlašovat agentury, plánovat a promýšlet jaké pozice chtějí obsadit.

 2. Následně se Ti ozveme a poprosíme Tě o zaslání životopisu a pár informací nutných pro následný výběr.
  V této době také dostaneme od agentur seznam pozic, které chtějí obsadit a na které hledají mladé markeťáky.

 3. Do konce ledna si vybereš z vypsaných pozic a agentur, kam chceš nastoupit.
  Agentury budou mít také možnost oslovit přímo zájemce o stáž, který se jim podle CV, motivačního dopisu líbí.

 4. Únor bude věnovaný hlavně networkingu a pohovorům.
  Připravíme meeting budoucích agentur a stážistů, kde se budou moci všichni lépe poznat. Setkání navíc proběhne v kancelářích Google. 
  Také Tě tedy čeká "vyjednávání" s agenturou, pohovor atd. - tohle bude dost individuální a dle domluvy.. ;)

 5. A je tady nástup na stáž! Čekají Tě přibližně 2 měsíce v agentuře.
  Vše je připraveno tak, že v případě oboustranné spokojenosti máš po skončení stáže v agentuře pokračovat. Vše bude záležet pouze na Tvojí domluvě s novým týmem.  

 

PŘIHLAS SE

Zaujalo Tě to a chceš na kvalitní stáž do agentury? Nebo naopak nejsi rozhodnutý/á a uvidíš až podle vypsaných pozic od agentur? V obou případech se můžeš přihlásit do programu a my se Ti ozveme s dalšími informacemi.

 

Chci na stáž