Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Chceš do Googlu?

Discover Google


Jak už možná víš, Google neustále hledá studenty, kteří mají potenciál stát se součástí jedné z největších technologických firem na světě. Ať už hledáš stáž, full-time práci nebo by ses rád účastnil/a akcí jako je například AdCamp, je tady pro tebe Google Students Program.

Můžeš se zařadit do seznamu kandidátů, ze kterého si Tě Google vybere a následně osloví v případě, že budeš vhodným kandidátem na právě otevřenou pozici. Kromě nabídek práce máš také možnost přihlásit se k univerzitním eventům, na které můžeš díky registraci dostat pozvánku.

Program je určen pro všechny studenty, zejména pak pro studenty posledních ročníků. Nabídky, které můžeš dostat, nejsou pouze z ČR/SK, ale například i z evropské centrály v Dublinu, Wrocławi a mnoha dalších měst po celém světě.
 

Jak to funguje?

Discover Google

 

  1. Přes online formulář se přihlásíš do programu.

  2. Sám/sama si vybereš, zda máš zájem o nabídky pouze z ČR/SK nebo i ze zbytku světa.

  3. Do pole Invite Code napiš: “18CZClickit”, ať v HR oddělení Googlu vědí, že se o online marketing aktivně zajímáš a že se v této oblasti také vzděláváš.

  4. Přilož své CV.

  5. Odešli.

 

V případě, že se Ti nebudou zamlouvat aktuální nabídky, zůstáváš na seznamu kandidátů. Pokud se v budoucnu otevře pozice, na kterou se budeš hodit, je velmi pravděpodobné, že budeš osloven/a. Navíc můžeš kdykoli dostat pozvánku na studentské akce od Googlu.


Tak co, jdeš do toho?


Chci do Googlu

nezapomeň vložit kód: 18CZClickit


Aktuálně otevřená pozice:
Associate Account Strategist (Czech/Slovak), Sales, Google Marketing Solutions


A na závěr pár tipů, jak vytvořit kvalitní životopis a zažádat o práci v Googlu, které najdeš přímo tady.Držíme Ti palce, ať to vyjde!