Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přednášky

Jak na SEO aneb návštěvnost zdarma pro tvůj web


Milan Fiala
Online Marketing Specialist

Pavel Bělík
SEO Specialist

19:00 28.11.2017 | Místnost 215, Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy (Smetanovo nábřěží 6)

Sleduj událost na facebooku

Registruj se tady.

Řekli jste si o přednášku na téma SEO - tak tady je! :) 

Zajímá vás SEO a chcete skrze něj proniknout do světa online marketingu? Nebo dokonce chcete rozjet svůj vlastní projekt či založit e-shop? Ať už je to cokoli, dvě věci jsou jisté: 1) bez dobrého SEO si neškrtnete. 2) Pavel s Milanem udělají všechno pro to, abyste si škrtli.

Proto nenechte nic náhodě a dorazte na přednášku, kde vám Pavel Bělík (SEO Specialist) a Milan Fiala (Online Marketing Specialist) - SEO mágové z agentury eVisions Advertising prozradí, jak díky vhodné optimalizaci pro vyhledávače vytěžit z projektu maximum. Dozvíte se, jak správně dělat link building, co obnáší analýza klíčových slov, anebo třeba jak se poprat s obsahovou strategií. Kluci vás mimo jiné zasvětí i do tajů mezinárodního SEO rozšíří tak vaše obzory až za hranice naší země.

Pavel Bělík – SEO Specialist
Pavel se k optimalizaci pro vyhledávače dostal před 7 lety. Měl několik svých webových projektů a s nimi také společný cíl: přivádět co nejvíce organické návštěvnosti. Zajímá ho zejména lokální SEO, role strukturovaných dat ve vyhledávání a kreativní link buildingové aktivity. Potěší vás nejen to, co vám Pavel předá, ale JAK vám to předá. Mezi jeho online záliby patří především tvorba video obsahu, a z těch offlinových zmíníme například fotbal, plavání a trávení času s rodinou a přáteli.

Milan Fiala – Online Marketing Specialist
Milan se k online marketingu dostal trochu náhodou, neboť jeho hlavní akademickou specializací jsou mezinárodní vztahy. SEO na něj ovšem zapůsobilo natolik, že si tento obor oblíbil nejen v rámci trhu českého, ale také německého. Na letošním SEO restartu o tom německém mimo jiné přednášel a sklidil obrovský úspěch. Rád sleduje politickou komunikaci v online prostředí, zejména potom na sociálních sítích.

POZOR, přednáška tentokrát nebude na VŠE, ale na Faculty of Social Sciences, Charles University (Smetanovo nábřěží 6). Místnost 215.

Registrace spustíme v úterý 21.11. s omezeným počtem míst.