Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přednášky

Google: Jak rostou značky


Martin Svoboda
Business Development Manager at Google

19:45 03.10.2017 | VŠE Žižkov

Sleduj událost na facebooku

Registruj se tady.

První přednáška zimního semestru je tady! Tentokrát jsme pozvali Martina Svobodu - Business Development Managera pro CEE.

V dnešní době není těžké zákazníka zasáhnout reklamním sdělením, ale získat jeho pozornost. Přednáška s podtitulem "Hloubka vs šířka zásahu a srovnání YouTube a TV inzerce" přinese náhled na rozdílné myšlení dnešních zákazníků. Jak můžeme zaujmout jejich pozornost? Jsou principy YouTube a TV inzerce stejné? Jaké nástroje se používají?

Martin Svoboda je úspěšným Business Development Managemerem ve společnosti Google. Působí převážně v Dublinu a tak jsme rádi, že ho můžeme při návštěvě ČR opět přivítat na naší univerzitě. :) Mezi jeho předchozí zkušenosti patří 5 let strategického mediálního plánování pro klienty v CEE v mediální agentuře a 1 rok v mezinárodním startu-upu působícím v Holandsku, Francii, USA a České republice. Nyní má na starosti klienty z celé CEE.

Přednáška je přístupná pro širokou veřejnost a vstup je zdarma. Zapiš si tedy již teď! Úterý 3. 10. 2017 od 19:45 na Vysoké škole ekonomické.