Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
W o r k s h o p y

click it workshopy


Základní informace

Je tady již třetí ročník Click it workshopů! Nabízíme studentům jedinečnou příležitost nahlédnout pod pokličku online marketingu a získat základní znalosti o jeho nejpoužívanějších nástrojích. A to zcela zdarma. Naše workshopy jsou vedeny zástupci předních českých a slovenských online marketingových agentur, takže ručíme za kvalitu a přínosnost do praxe.

Absolvováním našich workshopů získáš bohatý rozhled a po absolvování všech dostaneš certifikát obecně uznávaný mezi online agenturami a také možnost zapojit se do našeho stážového programu, ve kterém Ti domluvíme stáž v agentuře. Tak neváhej a získej výhodu oproti ostatním!
 

Kdy a kde?

Workshopy probíhají vždy v sobotu na VŠE - začínají v 9:30 a končí přibližně ve 13:30. Místo konání upřesňujeme po registraci.
 

JAKÝ WORKSHOP SI VYBRAT

Od září 2017 měníme systém přihlašování na workshopy. Před samotnou registrací proto prosím věnuj pozornost několika následujícím řádkům.

Série MASTERS OF PPC Je vhodná i pro začátečníky a ve čtyřech na sebe navazujících workshopech probere nejžádanější problematiku online marketingu. Celá série poskytne komplexní přípravu pro budoucí PPC specialisty.
Registrace platí na celou sérii 4 workshopů a je nutná účast na všech z nich. Po absolvování získá každý účastník certifikát a možnost účastnit se našeho stážového programu.

Sérii otvíráme pro třídu 30 účastníků. Vzhledem k zájmu převyšujícímu kapacitu jsou účastníci vybíráni. Nech si proto záležet na motivačním dopise. :)
 Další workshopy nabízejí možnost zdokonalit se ve specifických oblastech jako je SEO, content marketing, media planning aj. Na každý workshop otevíráme registrace zvlášť, takže si budeš moct vybrat, co Tě zajímá.
Registrace se otevírají vždy 7 dní před workshopem do naplnění kapacity (30 účastníků).

Časté dotazy

Pro koho jsou workshopy určeny?
Naše workshopy jsou určeny primárně pro studenty. Co se týká obtížnosti, na své si přijdou začátečníci i mírně pokročilí a znalí vod online marketingu.

Co musím umět/mít?
Z (online) marketingu nic :-) Stačí nám zájem o obor. Na workshopy si dones vlastní notebook.

Jaká je cena kurzů?
Click it workshopy vždy byly a jsou zdarma.

Jak dlouho trvají?
Začínáme vždy v sobotu v 9:30 a končíme zhruba ve 14:00. Vždy záleží na obsahu kurzu. Ano, bude pauza na sváču!

Musím se účastnit všech workshopů?
Ano, v rámci série Masters of PPC je nutná účast na všech 4 workshopech.

Mohu se přihlásit pouze na jeden workshop?
Ano, letos je možné se přihlásit do jednotlivých tématicky zaměřených workshopů. Přihlášení pouze na 1 workshop v rámci série Masters of PPC možné není.

Co po absolvování workshopů získám?
Kromě bohatých znalostí a rozšíření si skillu získáš také certifikát, které je uznávaný předními CZ a SK agenturami. Dále dostaneš možnost zúčastnit se našeho programu stáží pro studenty.

Jakým způsobem jsou účastníci vybíráni?
Kapacita našich kurzů je 30 osob a vybíráme zejména podle motivačního dopisu a životopisu. Chceme tak vybrat ty zájemce, kteří o online marketing mají opravdu zájem a zúčastní se všech kurzů v sérii.

Masters of PPC

Facebook Ads

- 21.10.2017

Business Factory

AdWords I

- 04.11.2017

Sun Marketing

Sklik

- 11.11.2017

Seznam

AdWords II

- 25.11.2017

agentura KOFEIN

Samostatné workshopy

Media Planning

- 02.11.2017

Adexpres - registrace uzavřeny

Obsah workshopu a další informace najdeš na FB události.

Instagram & Facebook Content

- 04.11.2017

Fragile media - registrace uzavřeny

Obsah workshopu a další informace najdeš na FB události.

RTB

- 25.11.2017

Adexpres - registrace uzavřeny

Obsah workshopu a další informace najdeš na FB události.