Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
O n á s

O nás


Click it je studentský klub se zaměřením na online marketing a zároveň vzdělávací platforma

Nyní působíme na třech pražských univerzitách, mezi Clickiťáky se tak najdou studenti z ČZU, UK a VŠE. Naší činností pomáháme nejen studentům poznávat online marketing, objevovat jeho kouzlo a rozvíjet dovednosti v této oblasti, ale také nalézt pracovní uplatnění.

K tomu nám pomáhají dobré vztahy s předními českými online marketingovými agenturami, freelancery, speakery a dalšími partnery. Právě ve spojení s nimi pořádáme během každého semestru přednášky pro širokou veřejnost, organizujeme vlastní série workshopů, pomáháme studentům získat stáže v agenturách z oboru a pořádáme networkingové večírky.

Z naší historie

V roce 2014 jsme vznikli jako první studentský klub zaměřený na online v České republice. Zakládající členové patří nyní mezi absolventy VŠE. Naši činnost jsme v roce 2015 rozšířili na ČZU a od roku 2016 působíme také na UK.

naši členové

David Burianec

Prezident klubu

Pracuji jako PPC specialista, což mě dost baví, protože se dostanu k dost zajímavých a komplexním kampaním, a taky se dozvídám všechny novinky ze světa online marketingu jako první. Určitě jste už někdy viděli reklamu, na které jsem spolupracoval. Ve volném čase rád zajdu na pivo, tomu se těžko říká ne.

Lukáš Tisoň

Víceprezident klubu

Pracuji jako grafik ve Fragile a pro další klienty, k tomu studuji management na VŠE. Baví mě design, sneakers, apple, hudba, rád si zahraji fotbal.

Ivan Novák

Manažer pro rozvoj

Jsem klikař (jakože PPC) a clickař. Pro klub vymýšlím co se dá - od spoluprací až po moji pozici. Když mi koupíš plzeň, řeknu toho víc.

Ilona Bartošová

Head of ČZU

Jsem studentkou ČZU a v online marketingu mě nejvíce baví PPC a Youtube. Ve volném čase sportuji na prknech všeho druhu nebo cestuji s batohem. Také čtu populárně naučnou literaturu a sleduji dokumenty

Van Doan

PR

Jmenuji se Van, ale protože jsem malá, tak mi kamarádi říkají Minivan. Studuji mezinárodní obchod na VŠE a miluji všechno, co k mému oboru patí: jazyky, cestování, kulturu, politiku a byznys. Ve volném čase jsem občas gamer a občas princezna. Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budou vám ode mě chodit e-maily s láskou.

Kristýna Kořínková

HR

Studuji mezinárodní obchod na VŠE. Jsem vykořeněná děvčica z Moravy, avšak láska k folkloru a pečení mi zůstala. Ve volném čase se kromě dobrého vína s přáteli i ráda podívám po světě. V Click itu vedu HR oddělení, a tak jsem i vrchní klubovým sommeliérem.

František Voldřich

Přednášky / workshopy

V Click itu mám na starost přednášky, ale pomáhám i s workshopy a soutěžemi. Online marketing mě baví a také v něm pracuji – ve firmě Mallgroup. Mimo to se věnuji sportu a hudbě, nikdy také nevynechám příležitost jít na pivo.

Lukáš Rokošný

Přednášky / workshopy

Študujem na VŠE a práve na nej som sa dozvedel o Click it! A kedže je marketing alebo teda online marketing mojou vášňou nebolo nad čím uvažovať. Mimo prácu sa venujem americkému futbalu, cestovaniu ak mám čas a na dobrý film nemám problém zájsť do kina aj dvakrát. #moviegeek

Lukáš Běhounek

Přednášky / workshopy

Studuji na fakultě informatiky a statistiky VŠE. V současné době pracuji jako vývojář webové analytiky ve firmě Optimics. Největší hobby: cestování, počítače a létání.

Kristýna Zábranská

Přednášky / workshopy

Studuji na provozně ekonomické fakulty na ČZU, kde jsem se také díky Click it přednášce poprvé dozvěděla o online marketingu. Ten je nyní mým hlavním oborem. Ve volném čase nejraději cestuji, trávím čas se svými kamarády a nikdy neodmítnu dobroty italské kuchyně.

Barbora Doležalová

Social media GURU

Říká se mi Badu. Na starosti mám sociální sítě. Jsem absolventkou VŠE, kde jsem v rámci vedlejší specializace Marketing našla právě zalíbení pro online marketing. V současné době pracuji v digitální agentuře jako soical media manager, produkční a booker. Baví mě hudba, miluji dobré jídlo a jsem vášnivá sběratelka sneakers.

Filip Nguyen

Přednášky UK

Rád tančím, fotím, piju (kávu), piju (pivo), čtu, běhám, chodím, dýchám. Mimoto studuju Marketingové komunikace a public relations na Univerzitě Karlově a pracuju v Online marketingové agentuře Fragile Media.

Vladislav Filipčík

Přednášky / workshopy

Jsem studentem Fakulty podnikohospodářské VŠE. Ze začátku jsem v Click itu chodil pouze na přednášky, ale díky absolvovaným workshopům jsem si následně mohl zkusit stáž v online agentuře, která mi hodně dala. Díky ní dnes pracuji v online marketingu a velmi mě to baví. Mimoto se zajímám se o technologie a rád běhám.

Linda Nguyen

Přednášky

Studuji podnikání a právo na VŠE a nově jsem se zapojila do clickitu. Budu pomáhat s organizováním přednášek a správou sociálních medií. Mimo školu se zajímám o online marketing, baví mě malování, kreslení, hudba a miluju dobré jídlo.

Eva Čechovská

Exprezidentka

Studuji obor Management na Podnikohospodářské fakultě s vedlejší specializací Marketing. V tuto chvíle jsem ale v Mexico City na erasmu. Ve svém volném čase ráda cestuji, sportuji, poznávám všechno možné a trávím čas s přáteli a rodinou. Click it pro mě znamená klub plný sklělých lidí s chutí na sobě pracovat, rozvíjet se, pomáhat ostatním a využívat možností, které nám škola nabízí, na maximum.

Kateřina Urbanová

Exprezidentka

Exprezidentka

Honza Chochol

Zakládající člen

S Click it-em jsem prakticky od začátku - když Johana s Tomem přišli s plánem založit studentskou organizaci, přišlo mi to jako super nápad, přidal se a mohl tak být už u dalších kroků přípravy i realizace. Dostal jsem šanci nastoupit do INBORNu Ondry Slámy, za mě top PPC agentura, se kterou jsme se po asi půl roce spojili s Adexpresem, který je ve skupině Dentsu Aegis.

Johana Adámková

Zakládající členka

Exprezidentka, zakládající členka

Tomáš Rathouský

Zakládající člen

Zakládající člen